Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi
12 Ocak 2021

Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Evde sağlık hizmetinin etkinliğinin arttırılması adına, sosyal bakım ve destek hizmetleri sunulan ilgili kurum ve kuruluşlar ile entegrasyon sağlanması amacıyla Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı 06.02.2018 tarihinde düzenlendi.      

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan V. Dr.Oğuz KARA’nın başkanlık yaptığı toplantıya Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı ve Trabzon Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Derneği Başkanı Dr.Köksal HAMZAOĞLU, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nden Ümit Yaşar ÇİLESİZ ve Hülya PEKİN, Trabzon Sağlık Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nden Ufuk KANLIKAYA, Trabzon Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden Ali AKSOY,  SB.SBÜ.Ahi Evren GKDCEAH Başhekim Yrd. Dr.Levent Mehmet KARANİS, Özellikli Sağlık Hizmetleri Birimi Uzmanı Dr.Elçin ERGAN, 112 İl Ambulans Servisi Başhekim Yrd. Dr.Reyhan KARACA, Toplum Sağlığı Hizmetleri Birimi’nden Dr.Firuze KARAAĞAÇLI ÖZDÖVER, Aile Hekimliği Birimi’nden Dr.İbrahim ERBAY, Hasta Çalışan Hakları ve Güvenliği Birimi Uzmanı Sultan AŞIK, Tonya Devlet Hastanesi’nden Dr.Ahmet ÜNAL katıldı.            

Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Dr. Sevinç DİL BAKİ’nin 2018 yılı çalışmalarına dair sunumuyla başlayan toplantıda, paydaş kurumlarla yürütülmekte olan hizmetin bir adım daha ileriye taşınması için yapılabilecek faaliyetler ve hasta memnuniyetine yapacağı yansımalar değerlendirildi.

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

  • DSC_0024.JPG
  • DSC_0026.JPG